OFICJALNA APLIKACJA 1WIN

Pro pagační kod pro bonusy: SORSPL

Przejdź do strony
Wersja APK
📱 Obsługiwane systemy operacyjne Android, iOS
🔐 Licencja Darmowa
🔑 Możliwość aktywacji wielu kuponów Tak
💽 Wymagane wolne miejsce Co najmniej 200 MB
🤖 Wersja dla systemu Android 5.0 i nowszych
🍏 Wersja dla iOS 11.0 i nowszych
📞 Wsparcie Przez całą dobę

KOMFORT APLIKACJI FIRMY BUKMACHERSKIEJ 1WIN

1win bonusW zależności od platformy twojego urządzenia, aplikacje różnią się od siebie. Na Androida jest dostępna jedna aplikacja, a na iOS inna.

Mobilną aplikację można pobrać ze strony internetowej 1win Polska. Aby złożyć zakład za jej pomocą, należy podać login i hasło. Po zidentyfikowaniu się można zacząć grać.

Ważne! Korzystając z aplikacji, nie ma potrzeby szukania działających lustrzanek 1win, ważne jest, aby regularnie aktualizować aplikację!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak obstawiać w 1win przez aplikację?

Blok wydarzeń sportowych z wynikami i kursami znajduje się na ekranie głównym aplikacji mobilnej 1win. Aby zarejestrować zakład, użytkownik musi wybrać mecz, zdefiniować zlecenie lub zakład ekspresowy i dodać wyniki do kuponu. System 1win natychmiast otwiera zakłady, a użytkownik nie traci stawki po wybranym kursie.

Gdzie mogę pobrać zaktualizowaną aplikację?

Administracja 1win Polska publikuje nowe wersje aplikacji zaraz po pojawieniu się nowej wersji systemu operacyjnego lub dodaniu nowych funkcji do samej platformy. Świeża konfiguracja oprogramowania klienckiego jest dostępna tylko na oficjalnej stronie internetowej. Gracz może bezpłatnie pobierać aktualizacje.

Na jakich urządzeniach można zainstalować aplikację?

Dzisiaj bukmacherski klub i operator kasyna online 1win Polska udostępniają aplikację na wszystkie systemy operacyjne. Oznacza to, że po zarejestrowaniu się użytkownik może uzyskać link do pobrania oprogramowania dla systemów Windows i macOS, Android i iOS. Aplikacja zawiera minimalną ilość ustawień i dostosowuje się automatycznie do parametrów urządzenia.

Czy można zarejestrować nowe konto przez aplikację?

Klient biura bukmacherskiego może utworzyć profil za pośrednictwem aplikacji, ale na oficjalnej stronie internetowej linki do pobrania programu stają się aktywne dopiero po zalogowaniu się do osobistego gabinetu. Łatwiej jest zarejestrować się za pośrednictwem strony internetowej, ponieważ nie jest tak łatwo wypełnić formularz weryfikacji profilu z maleńkiej klawiatury smartfona.